Zapraszamy na mszę św. na stadionie Ruchu

W najbliższą środę (6 kwietnia) o godzinie 20. na stadionie chorzowskiego Ruchu odbędzie się uroczysta msza święta. Zostanie ona odprawiona w intencji Jana Pawła II, który zmarł w sobotę 2 kwietnia.
Organizatorem jest klub wraz z władzami miasta Chorzów. Swoją obecność zapowiedzieli także wszyscy piłkarze. Każdy kibic, szczególnie ze Śląska, będzie mile widziany na tej uroczystości. Można przyjść w barwach klubowych, tj. szal, bluza... 
Mszę świętą poprowadzi ksiądz Antoni Klemens. Będą obecni także księża z parafii w Chorzowie. Przed uroczystością do zakupienia będą świece.
Mamy wielką prośbę do kibiców z całego Śląska! O to, aby na tej uroczystej mszy świętej nie było zbędnych incydentów! Kibice Wisły oraz Cracovii się pojednali. Stali obok siebie w swoich szalach i nie wzbudziło to jakiejkolwiek agresji! My także tak możemy!Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]