Pchali się na wagę

Piłkarze Górnika po dwudniowej świąteczniej przerwie trenowali wczoraj dwukrotnie. W zespole Marka Wleciałowskiego nie ma tylko Marcina Siedlarza, który z reprezentacją do lat 17 pojechał do Hiszpani na turniej eliminacji mistrzostw Europy. W dobrej formie wrócili inni kadrowicze: Piotr Brożek i Paweł Wojciechowski ("młodzieżówka") oraz Wojciech Okińczyc (U-19). Zdrowi są już także uskarżający się ostatnio na kontuzje Marcel Liczka, Krzysztof Wierzbicki i Łukasz Juszkiewicz. Jedynie Sebastian Iwanicki powoli wychodzi z urazów porzeciążeniowych. 
- Nikt nie miał poświątecznej nadwagi, piłkarze wręcz pchali się do ważenia - zapewnia szkoleniowiec. - Teraz skupiamy się na każdym treningu, by po tej przerwie maksymalnie wykorzystać czas do meczu z Amiką. W piątek, po popołudniowym treningu, zabrzanie wyjadą na jednodniowe zgrupowanie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]