Ojciec zaufania

Działacze PZPN i zabrzańskiego Górnika rozwiązali problem ławki trenerskiej. Marek Wleciałowski otrzyma warunkową licencję na prowadzenie drużyny w ekstraklasie, ale musi mieć nad sobą opiekuna. Jak wiadomo będzie nim Władysław Żmuda.
Wleciałowski już wczoraj wieczorem miał skontaktować się ze swoim „opiekunem”. – Władysława Żmudę znam doskonale z zajęć na katowickiej AWF, to osoba, którą szanuję. 

Zapytam, jakie są jego oczekiwania i jak widzi swoją rolę. Jestem spokojny, na pewno się dogadamy. Zresztą nigdy nie podważałem zasadności przestrzegania pewnych reguł i cieszę się, że udało wypracować się kompromis – twierdzi trener Górnika.

66-letni Żmuda już prowadził Górnika w latach 1977-80. Teraz na Roosevelta będzie piątym trenerem – Wleciałowskiemu pomagają bowiem jeszcze Słowak Karol Marko, Włoch Paolo Terziotti i Adam Matysek.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online