Forum
 

Zabrzańcy przedsiębiorcy zainteresowani sponsorowaniem Górnika

Zabrzańcy przedsiębiorcy są zainteresowani sponsorowaniem Klubu Sportowego "Górnik". To pierwszy i najważniejszy wniosek, wypływający ze spotkania, które z inicjatywy prezydenta Jerzego Gołubowicza odbyło się w Urzędzie Miejskim.
Na zaproszenie prezydenta Jerzego Gołubowicza odpowiedziało 27 przedsiębiorców i przedstawicieli miejskich spółek komunalnych. Zgodnie z przyjętym założeniem, podstawową formą pomocy ze strony zabrzańskiego biznesu, byłoby wykupienie reklam. Pieniądze uzyskane z tej formy promocji firm mogłyby być spłatą długu zaciągniętego przez "Górnik" w "Gwarku". Podczas dyskusji uczestnicy spotkania podkreślili równocześnie, że nigdy wcześniej ze strony "Górnika" nie otrzymali żadnej propozycji współpracy. Co więcej, jak się okazało, zdarzały się przypadki sponsorowania przez zabrzańskie firmy klubów sportowych z ościennych miast, m.in. z Katowic.
Kolejne spotkanie, prawdpodobnie już bez udziału prezydenta, odbędzie się za miesiąc. Przedsiębiorcy zamierzają wówczas omówić pierwsze doświadczenia i efekty nawiązanej współpracy.

źródło: um.zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online