Kontuzja Pawła Króla

Największym pechowcem sobotniego sparingu z GKS-em Katowice okazał się Paweł Król, który doznał urazu stawu skokowego. - Daliśmy szansę naszej młodzieży oraz zawodnikom dobijającym się do kadry. W tym gronie był Rafał Jabłoński ze Sparty Zabrze. Nie wypadł najgorzej i na pewno jeszcze go sprawdzimy. Mamy szeroką kadrę, więc dwóch, trzech piłkarzy wypożyczymy do innych klubów - powiedział Marek Wleciałowski. Nie wiadomo jednak czy miał na myśli Dawida Salę, Tomasza Laskowskiego i Piotra Leciejewskiego, którzy wiosną będą grać w Katowicach...
Trener Górnika jest świadomy, iż nie posiada uprawnień do prowadzenia I-ligowca, ale nie robi z tego problemu, licząc na to, że w najbliższych dniach ta kwestia zostanie wyjaśniona. Czasu jednak nie zostało zbyt wiele, wszak już w sobotę zabrzanie zagrają mecz w Pucharze Polski z Legią Warszawa i już w tym spotkaniu oficjalnym szkoleniowcem Górnika musi być trener z odpowiednią licencją.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online