Ekstraklasa zgodnie z planem

- Inauguracja wiosennej rundy rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy odbędzie się zgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem - poinformował dyrektor departamentu rozgrywek i licencji PZPN, Marcin Stefański.
"Aura nie jest sprzyjająca, ale nie przewidujemy przekładania meczów kolejki inaugurującej zmagania w rundzie wiosennej ekstraklasy" - powiedział Stefański.
Pierwsze spotkanie 14. serii gier odbędzie się w piątek, 11 marca (godz. 20.00). Tego dnia Legia Warszawa zagra z Pogonią Szczecin. Pozostałe mecze odbędą się 12 (Górnik zagra z Wisłą Płock) i 13 marca.
"Zapewne jednak będą zmiany w kalendarzu spotkań 1/8 finału Pucharu Polski. Kluby negocjują między sobą, a ostateczne decyzje zapadną na wtorek. Wiadomo, że przełożony zostanie mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Pogonią Szczecin, a na pewno dojdzie do skutku potyczka Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze. Na Łazienkowskiej jest zamontowana podgrzewana murawa" - dodał Stefański.
Pierwsze mecze 1/8 finału PP zaplanowane są na 4-6 marca.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online