"Napięty" poniedziałek

Dziś o godz. 13:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie piłkarze Górnika zagrają z GKS Katowice. W bramce stanie Piotr Lech, który wczoraj nie zagrał w meczu z Vitkowicami, a któremu Wydział Dyscypliny odwiesił w czwartek karę nałożoną jesienią po meczu z Groclinem. Tym samym Lech będzie mógł już w pierwszym wiosennym meczu o punkty strzec bramki Górnika. - Dla mnie taki komfort jest bardzo ważny i nie muszę chyba dodawać dlaczego. W tym młodym zespole doświadczenie Piotrka może mieć kolosalne znaczenie. Muszę jednak stwierdzić, że Białkowski z każdym meczem nabiera pewności siebie - kontynuował Wleciałowski.

Najbliższy poniedziałek zapowiadany jest w Górniku jako dosyć "napięty", bowiem nie można wykluczyć, że w ostatnim dniu "okienka" transferowego kilku piłkarzy Zabrze opuści, ale też kilku może do Górnika trafić. Stale w tym kontekście wymieniane jest nazwisko Jacka Paszulewicza.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online