A gdyby pojawiła się Claudia Schiffer?

- Gdy przejmowałem akcje, to nie miałem konkurencji. Nikt się nie pchał. Nie miałem rywala do ich kupna. A przecież nie było to 50 lat temu, tylko raptem półtora roku - Marek Koźmiński, właściciel 52 procent akcji Sportowej Spółki Akcyjnej Górnik Zabrze nie kryje irytacji.
Coraz częściej pojawiają się informacje jakoby ród Koźmińskich zamierzał wycofać się z Zabrza. W grę wchodziłaby sprzedaż pakietu kontrolnego. Pojawiła się nawet nazwa firmy, która chętnie by przejęła klub - Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem z Zabrza.

- To plotka - mówi Koźmiński. - W dodatku bardzo śmieszna. Do tej pory jakoś nikt się tu nie zjawił i nie złożył mi żadnej oferty.

- Gdyby jednak zjawiła się firma chętna do przejęcia akcji? - pytamy.

Jednak Marek Koźmiński nie lubi gdybania.

- A gdyby pojawiła się w Zabrzu Claudia Schiffer, to co bym zrobił - śmieje się Koźmiński. - Nie będę mówił o tym, co może się zdarzyć. Na razie nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie. I musimy pchać ten wózek. Piłkarzom zalegamy z wypłatami za półtora miesiąca, to chyba nie najgorzej. I to jest dla mnie najważniejsze. Nie będę blefował, że jest znakomicie. Jest ciężko, ale pcham ten wózek.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]