Drugi numer Magazynu Górnik Zabrze

W oczekiwaniu na rozpoczęcie wiosennej rundy rozgrywek ligowych oddajemy w wasze ręce drugi numer naszego miesięcznika. A znajdziecie w nim między innymi:
- Temat miesiąca - "Nowy Stadion" - artykuł Marcina Zasady o planach budowy nowego obiektu, wypowiedzi architekta Macieja Bielskiego i jednego z inicjatorów "Fundacji budowy stadionu", a także rozmowę z Prezydentem Zabrza Jerzym Gołubowiczem. Przeprowadziliśmy "pożegnalny" wywiad z byłym już obrońcą Górnika Jarosławem Popielą. W nowym numerze znajdziecie również m.in.: dalszy ciąg zaskakujący roszad trenerskich, a także krótki wywiad z nowym szkoleniowcem, Markiem Wleciałowskim. Prezentujemy sylwetki Ulissesa i Gustawo Pyziaka, a także wielkiej legendy Górnika - Jerzego Gorgonia.

Dziękujemy za listy, opinie i komentarze. Zapewniamy, że czytamy wszystkie. W numerze prezentujemy również laureatów pierwszego konkursu. Drugi numer naszego Magazynu znajdziecie w sieciach Ruchu, Garmonda, In medio i Empik na Śląsku już dziś, a od poniedziałku również we wszystkich Empikach na terenie całego kraju. Zapraszam do lektury i „byle do wiosny”!

Wydawnictwo SPIKARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]