Wleciałowski zadowolony ze zgrupowania

Trener Marek Wleciałowski jest zadowolony z 12-dniowego pobytu na zgrupowaniu we włoskim Coccaglio. - Mieliśmy dobre warunki do treningów, ładną pogodę, rozegraliśmy dwa naprawdę mocne sparingi z Udinese i Brescią, a chłopcy ciężko pracowali. To był na pewno bardziej udany wyjazd niż tok temu, kiedy ciągle lało, szukaliśmy dobrych boisk, a sporo piłkarzy potrzebowało rehabilitacji - mówił szkoleniowiec. 
W czwartek wieczorem zabrzanie zostali zaproszeni na pożegnalną kolację do knajpki włoskiej rodziny zaprzyjaźnionej z właścicielem Górnika Markiem Koźmińskim. Po powrocie do kraju dostali dwa dni wolnego. W poniedziałek na Roosevelta ma zjawić się nowy asystent Wleciałowskiego Słowak Karol Marko, który prosto z Włoch pojechał samochodem do domu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]