Jeszcze bez Brożka

Piotr Brożek (z prawej)Piłkarze Górnika praktycznie dziś kończą zgrupowanie we Włoszech. Co prawda noc spędzą jeszcze w Italii, jednak w piątek już o godzinie 9.55 lądują w kraju.
Ostatnim rywalem Górnika będzie grająca w Serie A Brescia, były klub Marka Koźmińskiego. Mecz odbędzie się na treningowym obiekcie rywala zabrzan. - Tym razem nie zagrają wszyscy piłkarze, którzy przybyli z nami do Włoch. Marek Wleciałowski uznał, że pojedzie z nami osiemnastu zawodników. Trudno ukryć, że to będą piłkarze, z którymi wiążemy wiosną największe nadzieje - twierdzi Marek Koźmiński. Pozostali w tym czasie odbędą trening.

- Dzisiejszy mecz traktujemy bardzo poważnie - kontynuuje Koźmiński. - To w końcu ukoronowanie pracy, którą tutaj wykonaliśmy. W niedzielę byliśmy na ligowym meczu Brescii z Cagliari, który poziomem nie zachwycił. Wielu rzeczy, w tym boiskowego cwaniactwa, można się jednak od Włochów uczyć. Szczególnie dla młodzieży była to dobra lekcja. Brescia powinna zagrać w pierwszej połowie najsilniejszym składem. To tradycja czwartkowych sparingów włoskich drużyn. Zagrają więc między innymi Delvecchio, Di Biaggio i Adani, znani z gry w Romie i Interze.

Górnik (mecz odbędzie się o godzinie 15.00) na pewno zagra bez kontuzjowanego Łukasza Juszkiewicza i prawdopodobnie bez Piotra Brożka, który od meczu młodzieżowki ze Słowenią nie ćwiczył. Brożek w środę wyszedł pierwszy raz na... rozruch. Po powrocie do kraju piłkarze mają wolne do poniedziałku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]