Winni górnicy

Przebywający na zgrupowaniu we Włoszech piłkarze zabrzańskiego Górnika zwiedzali wczoraj fabrykę wina pod Brescią.
- Była również degustacja trunków, ale z umiarem - zapewnia właściciel klubu Marek Koźmiński. - Potem chłopcy dostali czas na zakupy.
Wczoraj rano zespół Marka Wleciałowskiego mocno trenował. Do pełni zdrowia wracają kontuzjowani Piotr Brożek i Krzysztof Bukalski, a Piotr Madejski tylko truchta. Jedynie Łukasz Juszkiewicz ma dłuższą przerwę, co jest jeszcze efektem urazu odniesionego w meczu z ŁKS tuż przed wylotem do Italii.
W czwartek Górnik zagra ostatni sparing podczas pobytu na Półwyspie Apenińskim - z 17. drużyną Serie A, Brescią. Szkoleniowiec zrezygnował z drugiej gry kontrolnej, która miała się odbyć w tym samym dniu.
Zabrzanie już w piątek rano przylatują do Pyrzowic i jeszcze w południe odbędą trening. A potem dostaną wolne do poniedziałku.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]