Zimno w Zabrzu

Na obiektach administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu w ostatnim czasie wprowadzono oszczędności w korzystaniu z mediów. Temperatury nie przekraczają 7 stopni. Problemy nie omijają także stadionu na Roosevelta, gdzie na niedogodności narzekają piłkarze Górnika Zabrze. Czasem brakuje ciepłej wody. Ogrzewanie jest wyłączane na noc. Zabrzański klub ma największe kłopoty z korzystaniem z siłowni oraz hali, w której panują bardzo niskie temperatury. Nie jest żadną tajemnicą, że również w innych obiektach zabrzańskiego MOSIR panują podobne warunki. Sprawą zainteresował się już prezydent miasta, Jerzy Gołubowicz.
Próbowaliśmy porozmawiać z władzami ośrodka. Bez skutku. Prezes spółki MOSIR, Włodzimierz Mikoda przebywa obecnie na urlopie, natomiast zastępujący do, Andrzej Kwoczała nie chciał wczoraj telefonicznie komentować tej sprawy.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]