Forum
 

Spokój Wleciałowskiego

W piątek piłkarze Górnika Zabrze odbędą ostatni trening w tym roku i dostaną wolne do 4 stycznia 2005 – już bez Brazylijczyków, którzy w sobotę odlecieli do swojego kraju. Pozostali wczoraj też mieli dzień bez zajęć, by w ciągu najbliższych trzech dni zakończyć okres roztrenowania.
– Będziemy pracować na własnych obiektach, skorzystamy też z tarnogórskiego Aquaparku i odnowy biologicznej. Nie przewidujemy żadnych testów czy sparingów – mówi Marek Wleciałowski, który przejął opiekę nad drużyną w czasie pobytu w Brazylii Wernera Liczki. 

Wleciałowski nie obawia się ewentualnej zmiany szkoleniowca w Górniku – przypomnijmy, że gdyby Liczka odszedł do Wisły Kraków w Zabrzu miałby go zastąpić Edward Lorens.

– Po atmosferze wyczuwam, że moja praca oceniana jest tutaj pozytywnie, a kontrakt mam ważny jeszcze przez półtora roku. Nic mi nie wiadomo o zmianie mojej pozycji w klubie. Staram się już koncentrować na przygotowaniach do rundy wiosennej – dodaje asystent Liczki.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online