Forum
 

Lech zostaje

Kiedy Piotr Lech ujrzał czerwoną kartkę w meczu wyjazdowym z Groclinem Grodzisk i został przez PZPN zawieszony na cztery ligowe mecze, pojawiły się plotki, jakoby klub brał pod uwagę rozwiązanie kontraktu z tym doświadczonym bramkarzem. Dwuznacznie brzmiały nawet wypowiedzi prezesa Zbigniewa Koźmińskiego.
Jeszcze przed wylotem do Ameryki Południowej, Marek Koźmiński pytany o przyszłość Lecha mówił: - Zgodnie z tym co sugerowaliśmy, Piotrek został ukarany finansowo. Kara jest dotkliwa, bo osłabił nas w bardzo ważnych meczach i nie możemy na niego liczyć także na początku rundy wiosennej. Na pewno nie wchodzi w tej chwili rozwiązanie z nim kontraktu. Lech wiosną będzie piłkarzem Górnika Zabrze - twierdzi jednoznacznie Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online