Forum
 

Piotr Brożek po meczu z GKS-em

Piotr Brożek, pomocnik Górnika, przepowiadał przed meczem z GKS-em, że będzie 3:1 dla zabrzan. Mówił też, że strzeli gola.
- Gola strzeliłem, wygraliśmy 4:1, bardzo się cieszę - powiedział po wczorajszym spotkaniu Piotr Brożek. - To mój pierwszy gol dla Górnika w lidze. Przerwaliśmy fatalną passę. Od początku graliśmy skutecznie, nie straciliśmy goli w drugiej części spotkania. Możemy się cieszyć. 

» Ale brat bliźniak się martwi. Jak pan oceni grę Pawła, bo on stwierdził, że Piotr rozegrał najlepszy mecz w ekstraklasie?

- W Górniku to był na pewno mój najlepszy mecz. A Paweł też grał bardzo dobrze. Był groźny, trudny do upilnowania. Po jego akcji i podaniu padła bramka dla GKS. Grał jednak w gorszej drużynie. Nasz zespół był po prostu lepszy.

» Zostaje pan w Górniku?

- Kontrakt mam do czerwca 2005 roku. Jestem więc piłkarzem Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online