Pożegnanie „Bu¶ki”

Kiedy Paweł Bu¶kiewicz w czerwcu ubiegłego roku przechodził z Polonii Warszawa do Górnika Zabrze, deklarował, że chce wkrótce zostać z zespołem z Zabrza mistrzem Polski. Górnikowi tytuł nie grozi, a już na pewno nie z Bu¶kiewiczem. Wczoraj były reprezentant „młodzieżówki” usłyszał od trenera Wernera Liczki, że jego czas na Roosevelta min±ł. „Bu¶ka” dostał wolne, może wracać do Warszawy i w Górniku już nie zagra. Decydowały względy sportowe. . Bu¶kiewicz grał rzadko, najczę¶ciej w rezerwach i nie robił spodziewanych postępów.
Do treningu wraca już Rafał Andraszak, który we wtorek pierwszy raz po dłuższej przerwie brał udział z zespołem w pełnym wymiarze czasu i obci±żeń. Być może przeciwko GKS Katowice wyjdzie na boisko. Nie grozi to Brazylijczykowi Felipe, który był po raz kolejny na konsultacjach lekarskich w Ostrawie i okazało się, że jego problemy z pachwin± wymagaj± zabiegu. Felipe operację przejdzie już w czwartek, za nasz± wschodni± granic±.
Kiedy pierwszy zespół trenował – wczoraj piłkarze dwa razy wychodzili na boisko – Marek KoĽmiński i trenerzy obserwowali sprawdzanych przez Górnika piłkarzy. Byli to głównie wychowankowie zabrzańskiego klubu, a w¶ród sprawdzanych zawodników trafił się nawet piętnastolatek. Z Miedzi Legnica przyjechał z kolei Jarosław Kupis, którym wstępnie interesuje się kilka klubów, w tym Piast Gliwice. Dzi¶ cała ta grupa po raz kolejny znajdzie się pod obserwacj± trenerów Górnika.

Ľródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przegl±darki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]