Forum
 

Na cenzurowanym

Cwalina w Grodzisku
Jeden z większych skandali w rundzie jesiennej. Tomasz Cwalina uznaje bramkę dla groclinu prze stanie 0-0, kiedy Sebastian Mila wykonuje rzut wolny, nie czekając na gwizdek arbitra. Piłkarze Górnika ustawiają w tym czasie mur.  Zabrzanie mają też pretensje o drugą bramkę, kiedy domagają się odgwizdania faulu na Piotrze Lechu.

Marczyk w Warszawie
Zabrzanie na Konwiktorskiej grają z Polonią Warszawa. W 85 minucie Zbigniew Marczyk nie odgwizduje zagrania piłki ręką w polu karnych przez Adama Cichonia. Po kilku sekundach Polonia strzela bramkę na 2-1. Górnik przegrywa szósty mecz z rzędu.

Werder w Zabrzu
Górnik gra z Wisłą. Przy stanie 0-2 arbiter uznaje strzeloną bramkę przez Maciej Żurwaskiego ze spalonego. Już w doliczonym czasie gry Robert Werder nie odgwizduje ewidentnego rzutu karnego dla zabrzan po faulu Radosława Majdana na Michale Chałbińskim.

Fijarczyk w Warszawie
Górnik przegrywa w Warszawie z Legią 1-2. Prowadzący spotkanie Antoni Fijarczyk nie uznaje prawidłowo strzelonej bramki przez Piotra Brożka, a chwilę później odgwizduje spalonego, kiedy Brożek wychodzi sam na sam z Borucem. Decyzja po raz kolejny jest błędna.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online