Forum
 

Rozmowa z Piotrem Brożkiem, pomocnikiem Górnika

» Jak ocenisz spotkanie Polonia - Górnik?
- Piotr Brożek: Był to mecz walki, wyrównany. Nie zasłużyliśmy na porażkę, Polonia strzeliła niesłusznie uznaną bramkę, bo wcześniej ich zawodnik zagrał ręką przyjmując piłkę w polu karnym - sędzia nie wiem czy nie chciał tego nie zauważyć, ale nie zauważył. Ale wcześniej też mieliśmy dogodne sytuacje mieliśmy stuprocentową okazję na zdobycie gola na 2:1, niestety nie udało się. 

» Trener Liczka skrytykował podczas konferencji prasowej arbitra spotkania (przyp.: Zbigniew Marczyk), a jak Ty oceniasz jego pracę?
- Nawet najmniejsze starcie, wszystkie sporne decyzje były gwizdane na korzyść Polonii. Wiadomo - sędziowanie po gospodarsku.

» Jak oceniasz swoją grę zszedłeś po godzinie, uważasz, że trener słusznie zrobił? Czy czułeś, że grasz tak słabo, żeby zejść?
- Na pewno nie zachwyciłem, bo mam też problemy zdrowotne z pachwinami. Nie wiem, czy od tego zależała decyzja trenera. Podziękowałem mu za grę i nie mam do niego żadnych pretensji.

» Gdybyś dostał ofertę przejścia do Górnika Zabrze na stałe i uwolnienia się od kontraktu podpisanego z Wisłą Kraków do 2011 roku - skorzystałbyś z okazji?
- Mój cel to jest gra w Wiśle Kraków i tak już zostanie.

» Nawet jakbyś miał nadal być przez jeszcze kilka lat wypożyczany do innych klubów?
- Znaczy powiem tak, to jest moje ostatnie wypożyczenie i nie będę już więcej odwiedzał klubów w całej Polsce. Jeśli Wisła będzie chciała mnie zatrzymać to zostanę, a jak nie to zostanę sprzedany.

» Na razie jednak zostajesz w Górniku Zabrze na jeszcze pół roku.
- Tak i będę chciał pomóc drużynie w utrzymaniu i jak najwyższej lokacie w tabeli.

Rozmawiał: Jarek Żyliński / ligapolska.pl

źródło: ligapolska.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online