Forum
 

Łagodni dla Lecha

Górnik Zabrze prawdopodobnie nie ukarze Piotra Lecha za incydent w meczu przeciwko Groclinowi. Przypomnijmy, że ten doświadczony bramkarz został ukarany czerwoną kartką, m.in. za naruszenie nietykalności sędziego. W czwartek Lech będzie składał wyjaśnienia przed Wydziałem Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej, na razie jest zawieszony w prawach zawodnika. Grozi mu jednak kilkumiesięczna dyskwalifikacja, bo podobne zachowanie zdarzyło mu się nie po raz pierwszy. Tymczasem prezes Górnika Zbigniew Koźmiński dał do zrozumienia, że klub nie zamierza być szczególnie surowy dla piłkarza.
- Czekamy na decyzję Wydziału Dyscypliny, ale na pewno nie zrobimy mu krzywdy - zapowiada sternik zabrzan. - Piotrek to wspaniały człowiek, od którego zaczęliśmy budowę tej drużyny. Ja jestem jego przyjacielem, zresztą usiedliśmy niedawno razem w saunie i rozmawialiśmy szczerze. Może to jednak moment, w którym Piotrek sam powinien się zastanowić nad swoją przyszłością. Może to koniec Piotrka jako piłkarza?

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online