Liczka: Wisła do mnie wydzwaniała

Werner Liczka przyznał w rozmowie z dziennikarzami „Przeglądu Sportowgo”, że kontaktował się z nim działacz Wisły.
Liczka nie chce zdradzić, kto z nim rozmawiał. Oświadczył tylko, że żadnej umowy z Wisłą nie podpisywał. Dodał, że w ostatnim czasie dzwonili do niego działacze kilku innych polskich klubów (Legii i Pogoni).
Co czeski trener odpowiedział Wiśle? – To co innym klubom, czyli, że mam ważną umowę z Górnikiem. Obowiązuje mnie też dżentelmeńska umowa z Markiem Koźmińskim. Obiecaliśmy sobie, że po zakończeniu rundy usiądziemy i spokojnie porozmawiamy o tym, co nas czeka. Umowa z Górnikiem obowiązuje mnie do czerwca przyszłego roku, ale to jest bez sensu bym pracował tylko przez sześć miesięcy. Muszę porozmawiać z Markiem i albo ustalimy długoletni kontrakt, albo znajdziemy inne rozwiązanie – tłumaczy Liczka.

- Czy przejdę do Wisły? Nie wiem. Prasa daje najwięcej szans Wiśle, bo akurat z tym klubem Górnik jest blisko związany. I chociaż z tej racji z krakowskim klubem mogłem rozmawiać częściej niż z innymi. Ale zaznaczam, że to o niczym nie świadczy. Najważniejsze jest to, co ustalimy z Markiem – dodał czeski szkoleniowiec.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]