Popiela po meczu z Groclinem: Niepotrzebna nerwówka...

» Jak podsumuje Pan dzisiejszy mecz z Groclinem Grodzisk Wlkp.?
Jarosław Popiela, obrońca Górnika: - Kolejny nasz mecz nieudany - przegraliśmy. Niepotrzebnie w drugiej połowie była taka nerwówka. Nastąpiło nieporozumienie z sędzią. Sędzia powiedział, że rzut wolny jest "na gwizdek", natomiast Sebastian Mila uderzył w momencie, gdy sędzia ustawiał mur. W ten sposób straciliśmy bramkę i później już była niepotrzebna nerwówka. 

» Szybko jednak doprowadziliście do wyrównania, ale przy drugiej bramce dla Dyskobolii również protestowaliście… Czy był to zatem mecz kontrowersji?
- Pierwsza bramka była na pewno bardzo kontrowersyjna, natomiast przy drugiej wydawało nam się, że Piotr Lech był faulowany w polu bramkowym i sędzia powinien przerwać akcję gwizdkiem. Także po raz kolejny tracimy bramki w głupi sposób lecz trzeba się jakoś pozbierać i grać dalej.

» Wasz bramkarz Piotr Lech nie mógł bezczynnie patrzeć na decyzje sędziego - nie wytrzymał tej ogromnej presji i musiał zejść z boiska ujrzawszy czerwoną kartkę…
- Niepotrzebnie poniosły Piotrka nerwy i niepotrzebna była ta czerwona kartka. W tej sytuacji nie będzie bronił w następnym naszym meczu.

źródło: sportcom.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]