Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Werner Liczka, trener Górnika: "Mecz składał się z trzech etapów. W pierwszych 45 minutach graliśmy dobrze w obronie. Niestety napastnicy nie potrafili poważnie zagrozić bramce gospodarzy. Po przerwie sędzia bardziej zmotywował mój zespół do walki niż ja w szatni. Trzecia część to kartki, pokazywane jedna za drugą. Były kontrowersje w wykonaniu rzutu wolnego. Nie wiem czy sędzia nakazał oczekiwać na gwizdek, natomiast wiem, że to jest surowa nauczka dla moich piłkarzy". 

Duszan Radolsky, trener Groclinu: "Jestem zadowolony z wyniku. Drużyna strzeliła trzy bramki. Szkoda, że stracilismy Sobolewskiego, który walczył bardzo ambitnie, ale w końcówce przesadził. Został ukarany czerwoną kartka i będzie musiał pauzować w dwóch meczach. Co do kontrowersyjnej sytuacji przy rzucie wolnym mogę tylko powiedzieć, że my w podobny sposób, jak tym razem Górnik, straciliśmy bramkę w meczu z Polonią w Warszawie. Bardzo długo analizowaliśmy tamto zdarzenie. Myślę, że gdy doszło do wykonania rzutu wolnego, moi piłkarze dobrze pamiętali sytuację ze spotkania w stolicy".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]