Zwycięstwo leczy rany

To dobrze, że po takim meczu, jak ten przegrany w ostatnich sekundach z Lechem w sobotę od razu przychodzi następny pojedynek i to jeszcze tak spektakularny jak wyjazd na Legię. Piłkarze Górnika nie mają po prostu czasu na rozdrapywanie ran, na użalanie się nad sobą.
- Od razu na gorąco Marek Koźmiński w szatni powiedział co sądzi o takim graniu jakie drużyna zaprezentowała w sobotę - mówi trener Werner Liczka. - Moja niedzielna analiza z asystentami była spokojniejsza, ale równie krytyczna. Od poniedziałku nie myślimy już jednak o Lechu. Mamy przed sobą mecz z Legią i środowemu spotkaniu poświęcamy całą uwagę.

Najszybciej o sobotnim meczu chce zapomnieć Michał Karwan. Pewnie ciągle dźwięczą mu w uszach wykrzyczane przez Piotra Lecha słowa, który schodząc do szatni, tuż za obrońcą Górnika, nie ukrywał swojego rozżalenia. Może po potyczce z Legią, typowym ligowym klasyku, bramkarz zabrzan będzie miał milsze słowa dla obrońcy, który ledwo co zasmakował występu w kadrze B.

Michał Karwan liczył bardzo, że na boisku w Warszawie spotka się oko w oko ze swoim słynniejszym kuzynem Bartoszem, który ma już w swojej karierze pobyt w takich klubach jak Anderlecht i Hertha Berlin. Ale "warszawski" Karwan w ostatnim meczu ligowym doznał kontuzji kolana i przeciwko Górnikowi nie zagra.

Kibice w Warszawie czekają nie tylko na mecz Legia - Górnik. Porażka z Groclinem utwierdziła kierownictwo stołecznego klubu, że już najwyższy czas na zmiany. Jozef Chovanec typowany na trenera Legii otrzymał ultimatum, albo poprowadzi legionistów do meczu z Górnikiem, albo lukratywny kontrakt przejdzie mu koło nosa. Kolejny kandydat na przejęcie steru w Legii jest Dariusz Wdowczyk nie będzie stawiał warunków w stylu "co tydzień bilet na samolot do Pragi". Na Pragę dojedzie swoim samochodem.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]