Wszystko na miejscu

Czterech zawodników Górnika Zabrze bierze udział w zgrupowaniach drużyn reprezentacyjnych: Piotr Brożek, Łukasz Juszkiewicz i Paweł Wojciechowski przygotowują się do kolejnego meczu w młodzieżówce, a Michał Karwan zagrał w kadrze B.
Trener Werner Liczka nie narzeka jednak na brak zawodników, z którymi trzeba prowadzić zajęcia. - Chociaż nie było z nami oprócz kadrowiczów, trenujących indywidualnie Krzysztofa Bukalskiego i Jarosława Popieli oraz chorego Piotra Karwana i uczącego się Marcina Siedlarza i tak miałem na zajęciach 20 zawodników i trzech bramkarzy. Kadra ilościowa jest imponująca. Baza też jest znakomita. Wszystko mamy na miejscu, boiska, saunę, gabinety odnowy, salę do rozciągania - wyjaśnia Liczka.
Trener wykorzystuje tę bazę. Na wtorek i środę zaplanował po dwa treningi dziennie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]