Stadion otwarty

4 października Komendant Miejski Policji w Zabrzu wydał postanowienie, w którym pozytywnie zaopiniował spełnienie przez Zarząd Sportowej Spółki Akcyjnej Górnik Zabrze - jako organizatora imprez masowych o charakterze rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo pierwszej ligi i pucharu Polski - warunków bezpieczeństwa i porządku publicznego na stadionie Górnika Zabrze.
Na podstawie tego postanowienia prezydent Zabrza wydał decyzję o zezwoleniu przeprowadzenia imprez masowych o charakterze rozgrywek piłkarskich na stadionie w Zabrzu przy ul. Roosevelta 81 zgodnie z terminarzem rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2004/2005. 
Na każdej z imprez masowych nad bezpieczeństwem czuwać będzie co najmniej 55 osób, a przy imprezie masowej o podwyższonym ryzyku co najmniej 116 osób. Jako osobę reprezentującą organizatora w zakresie bezpieczeństwa osób uczestniczących w imprezach wyznaczono Leszka Brzezińskiego.

źródło: um.zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]