Liczka trenerem Legii?!

Najczęściej wymienianym kandydatem na nowego trenera Legii Warszawa w mediach jest Jozef Chovanec. Jednak rozmowy zarządu Legii z czeskim trenerem przedłużają się i nie wiadomo, czy zostaną ostatecznie sfinalizowane.
Jak udało dowiedzieć się redaktorom serwisu legia.com.pl, działacze warszawskiego klubu szykują warianty awaryjne. Jeżeli nie uda się dogadać z Chovancem, niewykluczone, że najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca będzie Werner Liczka. 

Z obecnym opiekunem piłkarzy Górnika przeprowadzono już nawet wstępne rozmowy. Sam Liczka chętnie zgodziłby się na przenosiny do stolicy i prowadzenie zespołu Legii. Podobno jednak perspektywa natychmiastowego rozwiązania kontraktu przez Czecha z Górnikiem nie bardzo uśmiecha się właścicielowi tego klubu Markowi Koźmińskiemu. Bardzo prawdopodobne, że gdyby Legia jednak się uparła i chciał za wszelką cenę zatrudnić już teraz Liczka, włodarz zabrzańskiego klubu domagałby się od Legii odszkodowania za wczesniejsze zwolnienie Czecha z obowiązującego kontraktu.

Przypomnijmy, że Liczka był także przymierzany do stanowiska trenera krakowskiej Wisły, ale sprawa upadła, jak okazało się, że po porażce w Pucharze UEFA Henryk Kasperczak nie zamierza podac się do dymisji.

źródło: Legia.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]