PP: Z GKS-em bez "młodzieżowców"

Górnik Zabrze nie ma aktualnie najlepszej passy. Przegrana 2-3 z Podbeskidziem w Bielsku, teraz pierwsza strata kompletu ligowych punktów w Łęcznej... Kiedy z kolei na boisku wychodzą potencjalni dublerzy, to przegrywają 1-4 z IV-ligowym Energetykiem Rybnik. - W Łęcznej zagraliśmy najsłabszy mecz, szczególnie w ofensywie od początku rundy. Grało trzech ludzi, a tak się w lidze nie da - przekonuje właściciel Górnika, Marek Koźmiński. 
Przeciwko GKS Katowice (środa, godz. 20.00) Górnik zagra bez "młodzieżowców". Inna rzecz, że Piotr Brożek w sobotnim meczu zszedł z boiska w 41 minucie. O kontuzji nie było jednak mowy. Okazało się, że Brożek nie realizował zadań wyznaczonych przez Wernera Liczkę i karnie został odesłany na ławkę. Generalnie "zaciąg" krakowski spisuje się znacznie poniżej oczekiwań, bo co dobrego można powiedzieć o grze Marcina Szałęgi i Kamila Kuzery. Obaj częściej leczą drobne kontuzje niż wychodzą na boisko. - To oczywiście nie jest dziś zespół na puchary i wszyscy o tym wiemy. Tylko, że w taki sposób nie można przegrywać meczów, a tej jesieni do wygrania jest naprawdę sporo. Tym bardziej, że my gramy nie tylko o punkty, ale też o zaufanie kibiców. Jak zachęcić ich teraz do przyjścia w środę na derby z GKS w Pucharze Polski? Nikt w Górniku nie może powiedzieć, że nie dostaje szansy. Raz może nie wyjść. Dwa, trzy... Kiedy jednak nie wyjdzie piąty raz, to poważnie zastanowimy się co dalej. I to są nasze realne problemy, dlatego o Wisłę proszę już nie pytać, bo nie wiem co odpowiadać - kończy Marek Koźmiński.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]