Jadą wygrać

Trener Werner Liczka przed spotkaniem z ostatnią drużyną tabeli myśli o tym jak wywalczyć zwycięstwo. Po porannym piątkowym treningu ogłosi skład meczowej osiemnastki i po obiedzie wsiądzie ze swoimi wybrańcami do autokaru.
- Jedziemy wygrać - mówi trener Górnika. - Mnie nie interesuje filozofia pod tytułem "najważniejsze nie stracić gola". Jestem za taktyką ofensywną, bo to się da wytłumaczyć matematycznie. Jedno zwycięstwo daje w piłce nożnej tyle samo co trzy remisy. Dlatego warto próbować wygrać w każdym meczu, nawet ryzykując porażką. 
Werner Liczka jeszcze nie miał okazji gościć w Łęcznej. Dla niego będzie to debiut, ale rywali zna doskonale.
- Oglądałem na wideo ich cztery ostatnie spotkania - wyjaśnia Liczka. - Wiem o przeciwnikach sporo, ale uczulam też zawodników na to, że ostatnio w drużynie z Łęcznej nastąpiło sporo zmian. Nie wszystko można więc przewidzieć, ale wierzę, że to my zaskoczymy przeciwnika, a nie on nas.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]