Wojciechowski: Bramka dla babci i narzeczonej

Paweł Wojciechowski strzelił dzisiaj swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie, a niewiele brakowało, a w 23. minucie nie byłoby go już na boisku... Trener Werner Liczka był do tego stopnia z niego niezadowolony, że na poważnie zastanawiał się, czy go kimś nie zastąpić. - Trudno jednak podjąć decyzję o zmianie już w 15. minucie. Postanowiłem zaczekać. Wojciechowski strzelił gola, ale na pewno nie może tego występu zapisać po stronie plusów. Prawdę mówiąc, powinien postawić zespołowi flaszkę - żartował po meczu uradowany trener. 
Strzelec gola miał mieszane uczucia. - Nie czułem dzisiaj piłki, ale z bramki bardzo się cieszę. Pierwszego gola w ekstraklasie chciałbym zadedykować babci Zofii i narzeczonej Monice - powiedział Wojciechowski.

źródło: Interia.pl / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]