Forum
 

Aleksander w reprezentacja Polski B!

Reprezentacja Polski B rozegra dziś, o godzinie 15:30, w Bielsku-Białej mecz z Turcją. Niemiecka federacja piłkarska zaproponowała drugim drużynom z Polski, Austrii, Turcji i Szkocji rozgrywanie pomiędzy sobą meczów, których zwycięzca zainkasuje 15 tysięcy euro. 12 października Polaków czeka mecz z Niemcami na wyjeździe. Kadra prowadzona przez Edwarda Klejndinsta przebywała na zgrupowaniu w Sosnowcu. Z powodu kontuzji na zgrupowanie nie mogli przyjechać Krzysztof Kazimerczak, Patryk Rachwał, Ireneusz Jeleń, Marek Saganowski, Michał Goliński i Radosław Sobolewski.
W ich miejsce Klejndinst powołał Marcina Nowackiego, Piotra Dudę, Łukasza Gargułę, Tomasza Szewczuka, Marcina Radzewicza, Macieja Iwańskiego oraz napastnika Górnika Zabrze Arkadiusza Aleksandra.
Wczoraj rano do siedziby klubu przyszło awaryjne powołanie dla naszego napastnika. - Uzgodniliśmy jednak, że Arek będzie mógł zagrać w reprezentacji co najwyżej 45 minut - informuje trener Górnika Werner Liczka.

źródło: PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online