Rozwiązanie nie do przyjęcia

We wtorek przy okazji towarzyskiego meczu Hutnik - Górnik doszło do spotkania prezesa Hutnika Kraków Władysława Handziuka z byłym trenerem tego klubu Władysławem Łachem, pracującym obecnie w Górniku Zabrze. Ten ostatni wyraził zgodę na spłatę zaległości w ratach w ciągu półtora roku. Były piłkarz Hutnika i podopieczny Łacha, a dziś właściciel Górnika Marek Koźmiński, który zjawił się we wtorek na Suchych Stawach, zaproponował jeszcze inne rozwiązanie. Jest on gotów uregulować zobowiązania wobec Łacha w zamian za przyjęcie przez Hutnika jego umowy o współpracy. "Koza" chciałby pozyskiwać młodych, utalentowanych graczy Hutnika (w Górniku już trenuje Marcin Siedlarz). - To dla nas rozwiązanie nie do przyjęcia. Kwestia ewentualnej współpracy jest odłożona na dłuższy czas - skomentował ten pomysł prezes Handziuk.
Wczoraj Handziuk ponownie rozmawiał z Łachem. - Praktycznie dogadaliśmy się i w poniedziałek mamy spisać porozumienie. Pan Łach otrzyma od razu pewna kwotę, a pozostałą część należności wypłacimy mu w ratach - powiedział prezes Hutnika. Wygląda więc na to, że niemal w ostatniej chwili zakaz transferów ciążący na Hutniku zostanie anulowany.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]