Mimo porażki trener Fornalik zadowolony

Trener Górnika Zabrze Waldemar Fornalik, mimo wczorajszej porażki z Wisłą Kraków jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
- Jestem zadowolony zwłaszcza z zaangażowania w grę jakie prezentowali moi zawodnicy. Komuś może się wydawać, że to normalne, że to ich obowiązek, ale różnie to bywa w klubach - powiedział Fornalik. 
Zdaniem szkoleniowca Górnika, mecz z Wisłą będzie procentował w kolejnych spotkaniach ligowych drużyny z Zabrza. - Ten zespół zebrany 7 tygodni temu, gra coraz lepiej. Z meczu na mecz widać postęp i to dobrze wróży na przyszłość. Wielu z moich zawodników nie grało jeszcze z tak klasową drużyną jak Wisła i doświadczenie zdobyte w tym meczu powinno procentować - stwierdził trener Górnika.

Przed meczem Fornalik zapowiadał, że rozpracował zespół Wisły i dobierze odpowiednią taktykę na piątkowe spotkanie. Założenia te jednak nie wystarczyły na zdobycie choćby punktu w Krakowie. - Nie mogliśmy przyjąć innej taktyki z takim zespołem jak Wisła. Limit szczęścia w pierwszej połowie się wyczerpał i w drugiej nie zdołaliśmy utrzymać czystego konta bramkowego - zakończył Fornalik.

źródło: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]