Czekają na debiut

Paweł Wojciechowski i Łukasz Juszkiewicz mają coraz pewniejszą pozycję w Górniku Zabrze. W inauguracyjnym spotkaniu z płocką Wisłą obaj wyszli w pierwszym składzie. Jednak jak mówi Juszkiewicz nie ma lekko.
- W pierwszym meczu zagraliśmy z Pawłem od początku. Myślę, że miejsce w składzie wywalczyliśmy sobie na dłuższy czas. Walka na treningach i rywalizacja w zespole jest duża, bo praktycznie jest po dwóch zawodników na pozycje. Wszystko zależy od tygodnia, od tego jak prezentujemy się na treningach. Wtedy trener decyduje o tym, kto wychodzi w podstawowej jedenastce - powiedział Juszkiewicz. W szerokiej piłkarskiej kadrze Górników są też trzy nowe nabytki: Wierzbicki, Okińczyc i Leciejewski. - Na razie trener nie będzie ich chyba zabierał na mecze, bo dał im trochę odpocząć po Mistrzostwach Polski. Nie są jeszcze w pełni przygotowani do sezonu, bo nie przepracowali pełnego okresu przygotowawczego z nami. Trudno powiedzieć czy któryś z nich załapie się do składu na najbliższy mecz - dodał Łukasz.

źródło: sport.zgora.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]