Kontuzje Kuzery, Chałbińskiego i Lecha

Ostatnie sparingi Górnika (1:1 ze Slavią Praga, 3:0 z Banikiem II Ostrawa, 2:1 z Sigmą Ołomuniec) zdają się wskazywać, że dyspozycja zabrzan wyraźnie idzie w górę i na tydzień przed ligową premierą w Płocku nastroje w ekipie są optymistyczne. Jedyne co martwi to niepewność, jak poważne są urazy Kamila Kuzery, Michała Chałbińskiego oraz bramkarza Piotra Lecha. 

Ten pierwszy nie dotrwał do końca meczu z Sigmą, bo naciągnął pachwinę, dwaj ostatni w ogóle na sobotni sparing do Czech nie pojechali, bo w piątek zderzyli się podczas treningu schodząc do szatni z bólem kolan. Cała trójka pojechała dziś na lekarskie konsultacje do Ostrawy.

- Choć nie mogli zagrać wszyscy, to kadra na mecz z Wisłą Płock zdaje się być wykrystalizowana, a ci którzy zastąpili kontuzjowanych pokazali, że też można na nich stawiać - zakończył Wleciałowski.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]