Liczka zaskoczony

Trener Górnika Zabrze Werner Liczka jest mocno zaskoczony informacjami o pozyskaniu byłego napastnika Amiki Wronki i Szczakowianki Jaworzno Grzegorza Króla.
- Ja nie jestem o tym informowany - uśmiecha się czeski szkoleniowiec. - Zanim Marek wyjechał do Włoch nie było takiego tematu. Trener zabrzańskiej drużyny wciąż liczy na to, że uda się zatrzymać Arkadiusza Aleksandra, do którego prawa rości Arka Gdynia. 
- To piłkarz, któremu przez miesiąc się przyjrzałem, który z nami pracował i dobrze spisywał się w sparingach, i który odpowiada mi jak typ piłkarza do naszej układanki. Dlatego liczę, że działacze obu klubów dojdą do porozumienia. Dopiero, gdy się to nie powiedzie, to trzeba będzie poszukać nowego napastnika.
A co sądzi o Królu? - Pamiętam go z gry w Amice. To szybki napastnik z ciągiem na bramkę. Dla mnie jednak najważniejszy jest boiskowy charakter. A z tej strony go nie znam - puentuje szkoleniowiec.
26-letni Król wczoraj wrócił z Norwegii, gdzie bez powodzenia rozmawiał z działaczami wicemistrza tego kraju, FK Bodo Glimt.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]