Więcej o ewentualnym transferze Króla

Grzegorz Król otrzymał wczoraj ofertę od właściciela Górnika Zabrze, Marka Koźmińskiego. 26-letni napastnik występował w ostatnim sezonie w Szczakowiance, dla której w rozgrywkach II ligi zdobył 11 bramek. Interesował się nim także GKS Katowice, a konkretną ofertę podtrzymuje II-ligowy GKS Bełchatów.
- Liczę jednak na to, że gra w I lidze to dla niego duży bodziec - mówi Marek Koźmiński. - Na razie przeprowadziliśmy wstępną rozmowę, piłkarz musi się zastanowić. Czas jednak nagli, bo w sobotę gramy ostatni sparing przed sezonem i nie ma czasu na eksperymenty.

Determinacja szefa zabrzańskiego klubu to wynik niekorzystnego rozstrzygnięcia sprawy innego napastnika, Arkadiusza Aleksandra. Piłkarz dobrze spisywał się w sparingach i podpisał z Górnikiem kontrakt. Okazało się jednak, że jeszcze przez rok wiąże go podobny dokument z Arką Gdynia. Sprawą jeszcze nie zajął się Wydział Gier PZPN, ale wczoraj Koźmiński uznał racje działaczy klubu z Wybrzeża.

- Nie chciałem postąpić wbrew przepisom. Zostałem wprowadzony w błąd przez samego piłkarza. Teraz już nie będę czekał aż sprawą zajmie się PZPN - tłumaczy szef Górnika.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]