Piłkarz Lecha Z.G.: Współpraca z Górnikiem nie daje nam korzyści

Rozmowa z Andrzejem Sawickim (30 l.), piłkarzem Lecha Zielona Góra.
» Kilku graczy opuściło Lecha. To chyba poważny problem?
- Musimy się z tym pogodzić. Wiemy, że młodzi zawodnicy odchodzą do Zabrza. To już przesądzone. Być może nie stanowili oni o sile naszej drużyny, jednak bardzo dobrze uzupełniali skład. Będzie ich brakowało.
» Straciliście też dwóch bramkarzy...
- Tak. Jednak jest szansa, że dojdzie do nas jeden z bramkarzy Górnika. Poza tym trenuje z nami dwóch nowych piłkarzy. Jeśli kluby się dogadają, mogą być dla nas solidnym uzupełnieniem.
» Umowa między Górnikiem Zabrze a Lechem jest dobra dla zielonogórskiego klubu?
- Moim zdaniem nie daje nam korzyści. Przez ten układ uzdolnieni chłopcy odchodzą i pozostaje dziura. To co dla nich jest to bardzo dobre, nie musi być dla klubu. Być może teraz coś się zmieni. Dojdą nowi gracze, jednak nie sądzę, aby stanowili oni o sile zespołu. Dlatego uważam, że ten sezon znów będzie małą niewiadomą. Szczególnie jesień będzie trudna.

źródło: Gazeta Lubuska / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]