Rozżalony Koźmiński

- Nie widzę zainteresowania ze strony prezydenta Zabrza sprawami Górnika - wyznał na łamach "Przeglądu Sportowego" Marek Koźmiński.
Jak donosi dziennik właściciel czternastokrotnych mistrzów Polski od trzech miesięcy bezskutecznie próbuje się skontaktować z prezydentem miasta Jerzym Gołubowiczem.
- Zainwestowałem w boisko, szatnie, siłownię. Potrzebujemy pomocy prezydenta, aby rozwiązać inne problemy. Chciałbym go zapytać, czy miasto jest jeszcze zainteresowane Górnikiem - żali się Koźmiński. 

Słów byłego reprezentanta Polski nie potwierdza jednak rzeczniczka miejskiego urzędu.

- Nie jest prawdą, że miasto nie interesuje się Górnikiem. Do końca tego miesiąca MOSiR wykona prace, które podniosą poziom bezpieczeństwa na stadionie. Wiceprezydent Andrzej Góra jest w kontakcie z panem Koźmińskim i to chyba zamyka sprawę - tłumaczy się Katarzyna Kuczyńska.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]