Koźmiński sprowadzi jeszcze jednego piłkarza?

Górnik Zabrze w meczu z Banikiem II zaprezentował połowę ligowego składu. - Daję tej drużynie, tym zawodnikom, w większości juniorom, trzy lata na piłkarski rozwój - stwierdził właściciel klubu Marek Koźmiński. - Wybraliśmy utalentowanych chłopaków. Dajmy im szansę zostania piłkarzami. Wierzę, że ją wykorzystają, a takie mecze, jak ten z rezerwami Banika, powinny wejść na stałe w nasz cykl także podczas sezonu ligowego. Ludzie sobie przyszli, kupili piwko, zobaczyli jak gra Górnik, mający w składzie rudowłosego Japończyka, a my daliśmy zawodnikom kolejną okazję do zebrania piłkarskich doświadczeń.
Po meczu Marek Koźmiński spotkał się z kibicami i po rozmowie z nimi w dobrym humorze ruszył w drogę. Dzisiaj będzie już we Włoszech i zapowiada, że może jeszcze jakiegoś zawodnika do czasu zamknięcia okresu transferowego w Polsce, uda się mu wyłowić.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]