Czy Radler będzie grał w rezerwach Górnika?

Błażej Radler (22 lata) jeszcze nie tak dawno z powodzeniem występował w młodzieżowej reprezentacji Polski. Miał być ostoją zabrzańskiej defensywy. Teraz działacze Górnika zastanawiają się, co z nim zrobić.
Trener, Werner Liczka nie widzi go w składzie. Piłkarz nie chciał skorzystać z oferty wyjazdu na Ukrainę. Marek Koźmiński, właściciel klubu traci cierpliwość. Piłkarz prawdopodobnie trafi do grających w IV lidze rezerw Górnika. 

- Mieliśmy dla niego ofertę z dobrego, I-ligowego klubu z Ukrainy - mówi Marek Koźmiński. - Zarabiałby tam dziesięć razy tyle co w Górniku. Nie wiem, dlaczego odrzucił propozycję. Była ona atrakcyjna dla niego i dla nas. W Polce tylko pięciu piłkarzy odrzuciłoby taką propozycję. Radler jest szósty.

Piłkarz na razie nic nie wie o rezerwach.

- Pewnie na wtorkowym treningu prezes mi to zakomunikuje - mówi Radler.

Dlaczego nie przyjął oferty z Ukrainy?

- Po przemyśleniu całej sprawy odrzuciłem propozycję - tłumaczy. - Wolałbym grać w Polsce. Mam ofertę z Arki Gdynia. Jest to tylko II liga, ale przynajmniej bym grał.

- Żaden klub z Polski nie zgłosił się po Radlera - dodaje Koźmiński. - Poza tym na pewno nie oddamy go za darmo. Trzeba będzie za niego zapłacić.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]