Kadra Górnika zostanie podzielona na trzy grupy

W tym tygodniu kadra Górnika Zabrze zostanie podzielona na trzy grupy. W pierwszej, piętnastoosobowej, zmieszczą się piłkarze, którymi dysponować będzie trener Liczka w ekstraklasie. W środkowej grupie znajdą się z kolei ci, będący już bardzo blisko kadry pierwszej drużyny, do niej się wręcz dobijający. Pozostałe grono, czyli zawodnicy na dorobku, muszą na treningach ostro walczyć o awans w hierarchii i cierpliwie czekać na szansę. Pozostali najprawdopodobniej poszukają sobie nowych pracodawców lub zostaną wypożyczeni do innych klubów. - O tym podziale piłkarze dowiedzą się od nas, nie z gazet. Nie będzie jednak wielkiej czystki w Górniku. Odejdzie najwyżej dwóch, trzech zawodników - stwierdził Marek Koźmiński.
Jak nam się jednak udało ustalić, jednym z piłkarzy którzy najprawdopodobniej opuszczą przed sezonem Roosevelta, będzie 22-letni Błażej Radler. Korekcie ulegnie także lista bramkarzy. Z czwórki kandydatów do bramki Górnika w Zabrzu pozostanie trio. Jeden golkiper zostanie wypożyczony do innego klubu, ale w przeciwieństwie do zawodników decyzje w sprawie bramkarzy zapadną później.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]