Liczka: Nie wierzcie wynikowi

- Zremisowaliśmy 1:1, ale nie wierzcie wynikowi - powiedział po sobotnim meczu ze Slavią Praga trener zabrzan Werner Liczka. - Mieliśmy w tym spotkaniu zdecydowaną przewagę. Straciliśmy gola przed przerwą, a po zmianie stron szybko doprowadziliśmy do wyrównania. Felipe przeją piłkę, zagrał do Joao Paulo, a ten indywidualną akcją rozmontował obronę Slavii i podał Arkadiuszowi Aleksandrowi. Ten wykorzystał sytuację sam na sam. Piotr Brożek, Rafał Andraszak mieli jeszcze lepsze okazje, ale ich nie wykorzystali. Zresztą Aleksander też i zamiast wygrać 6:1 zremisowaliśmy. 
Trener chwalił jednak swój zespół za grę. Chwalili też Górnika kibice w Rejsicach, gdzie na malowniczo położony obiekt przyszło 2,5 tysiąca widzów.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]