Moskal: Żałuję, że nie gram w Wiśle

Kazimierz Moskal do końca poprzedniego sezonu był piłkarzem krakowskiej Wisły. Teraz jest w Górniku Zabrze i dziś prawdopodobnie zagra przeciwko starym kolegom – informuje „Dziennik Polski”.
- Żal pozostał, bo proszę mi pokazać piłkarza, który nie chciałby grać w Wiśle. Ja od najmłodszych lat o tym marzyłem, kibicowałem tej drużynie. To co robiłem, robiłem po to, żeby jak najdłużej w niej występować – mówi piłkarz. - Chociaż po poważnej, do tego pierwszej, kontuzji jesienią ubiegłego roku, nie wyobrażałem sobie, że tak ciężko będzie mi to przychodziło. Niestety, niewiele grałem, a wiadomo, że jak zawodnik rzadko w lidze wybiega na boisko, to dużo traci. Nie zastąpią tego mecze w drużynie rezerwowej. Nie myślałem jeszcze o zakończeniu kariery, fizycznie byłem w stanie dorównać kolegom, którzy w Wiśle zostali, i nie czuję się słabszy od tych, z którymi przyszłoby mi rywalizować o miejsce w zespole. Jedynym moim minusem jest może mój wiek (36 lat), ale nie sprowadzano mnie do tego klubu, tylko w nim byłem. Pod koniec sezonu spodziewałem się takiej, a nie innej decyzji trenera Kasperczaka, choć przez całą wiosnę starałem się wszystkich przekonać, że powinienem zostać w Wiśle. Trener postawił jednak na młodych, którzy, jego zdaniem, mają się ogrywać w pierwszej lidze. Nie miałem na to żadnego wpływu, dlatego odszedłem – dodał Kazimierz Moskal.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]