Transfery po zabrzańsku

Pierwsze ruchy transferowe Górnika zostały już co prawda wykonane, ale to dopiero przedbiegi.
- Rafał Andraszak trenuje już w Górniku i kwestia podpisania umowy wydaje się formalnością - stwierdził prezes zabrzan Zbigniew Koźmiński. - Z urlopu wrócił w środę Jarosław Popiela, a w czwartek ma się pojawić Krzysztof Bukalski. Piotr Stawowy, nasz pierwszy pozyskany latem zawodnik jest z kadrą do lat 19 w Korei, a potem aż do mistrzostw Europy juniorów pozostanie do dyspozycji Andrzeja Zamilskiego. 
Niebawem rozpocznie się jednak sezon na transfery. Bracia Piotr i Paweł Brożkowie oraz Paweł Strąk już mają zgodę Wisły Kraków na treningi w Zabrzu, ale oni jeszcze muszą wyrazić swoją opinie, a wracają z urlopów 25 czerwca.
Polonia Warszawa pozyskała z Górnika Grzegorza Jakosza. Zabrzanie chętnie wypożyczyliby Tomasza Laskowskiego i sprzedaliby Błażeja Radlera, ale konkretów jeszcze nie ma. Może gdy marek Koźmiński wróci z Włoch transferowa karuzela ruszy pełną parą i dowiem się też czy Dimitar Makriew zostanie w Zabrzu, czy nie. Na razie zmienia menedżera i nie trenuje z Górnikiem.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]