Adrenalina Gorawskiego przed meczem z Górnikiem

Na wizytę zabrzan w Krakowie z największą niecierpliwością czeka nowy nabytek "Białej Gwiazdy" Damian Gorawski, który poznał już dobrze smak derbowych spotkań Ruchu Chorzów, w którym rozpoczął ligową karierę, z Górnikiem.
- Te konfrontacje zawsze miały dla mnie duże znaczenie - przyznaje "Gora". - Tym bardziej że mieszkałem w Rudzie Śląskiej. Ale teraz też nie powinno być inaczej, wszak spotkania Wisły z Górnikiem również mają bogate tradycje. Nie jestem jeszcze pewien, czy wybiegnę na boisko, przygotowuję się jednak na sto procent. Ważne, że w ostatnim meczu ze Świtem złapałem trochę luzu, czego mi wcześniej brakowało. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i nabiorę pewności siebie. A wtedy nie ograniczę się do akcji oskrzydlających i dośrodkowań, lecz zacznę również zdobywać bramki, bo wiem, że tego także się ode mnie oczekuje.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]