Popiela nie zagra z Wisłą?

Jak informowaliśmy wczoraj do Polski dotarł wreszcie certyfikat 18-letinego brazylijskiego obrońcy Felipe i 19-letniego bułgarskiego napastnika Dimitara Makriewa, więc trener Waldemar Fornalik miał powody do zadowolenia. Kadra zespołu, który w dwóch meczach zdobył sześć punktów, rośnie w siłę.
- Ze zgrupowania reprezentacji juniorów, zakończonego udziałem w turnieju, wrócił także Mateusz Bukowiec - dodaje trener Fornalik. - Ponieważ grał jednak w ciągu pięciu dni cztery mecze na razie dam mu odpocząć i nie przewiduję jego udziału w piątkowym spotkaniu z Wisłą Kraków. Być może nie zagra w nim także Jarosław Popiela, który na wtorkowym treningu doznał urazu i oddał swoje nogi w ręce klubowych służb medycznych.
Dzisiaj piłkarze Górnika trenować będą wieczorem przy światłach, żeby w piątkowym meczu, zaplanowanym w Krakowie na godzinę 20.15 nikt nie zaspał.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]