Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Werner Liczka (trener Górnika): - Oglądaliśmy dobry mecz, który prowadzony był w duchu derbowego spotkania. Odra potwierdziła, że jest zespołem grającym bardzo dobrze w ofensywie. Dlatego w I połowie mieliśmy dużo kłopotów z zatrzymaniem napastników Odry. W II połowie poprawiliśmy grę w obronie i już było lepiej. Ciężko ocenić czy nasza wygrana była zasłużona. Na pewno możemy być zadowoleni z poziomu spotkania. 

Ryszard Wieczorek (trener Odry): - Po meczu przegranym w takich okolicznościach trudno powiedzieć coś sensownego. Na pewno nie można było dziś odmówić moim zawodnikom ambicji. Myślę, że o przebiegu meczu zadecydowały 2 stuprocentowe sytuacje niewykorzystane w I połowie. Ale jeśli tak doświadczony zawodnik jak Bizacki nie wykorzystuje tak dogodnych okazji to jak mamy wygrać mecz? Część moich graczy nie potrafi odblokować się psychicznie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]