Koźmiński: Na boisko nie wrócę

Nowy właściciel Gónika Zabrze, były reprezentacyjny piłkarz, Marek Koźmiński przygotowywał się z drużyną do sezonu i nie zaprzestał treningów. Na boisko nie zamierza jednak wracać.
- Cieszę się, że Górnik zanotował tak udany start. To jest ważne szczególnie w kontekście czekającego nas bardzo ważnego meczu z Wisłą z Krakowie - powiedział Koźmiński, który powrócił właśnie do Polski z Włoch. 
- Załatwiałem pozyskanie kolejnych zawodników. Na pewno nie będą to Polacy i nie grają w Brescii. Gorzej wygląda sprawa sponsora. Obecnie jest trudna sytuacja na rynku, przecież nawet Legia nie może sobie z tym poradzić. Górnika można by sprzedać teraz bardzo tanio, lepiej więc poczekać. Dobra gra drużyny może tylko pomóc.

- Mamy obecnie niewielkie problemy z defensywą. Nie zamierzam jednak wracać na boisko. W nadzwyczajnej sytuacji mógłbym się zastanowić, lepiej jednak jest tak jak jest - organizmu nie da się oszukać - stwierdził Marek Koźmiński.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]