IV liga: Górnik II gra ze Slavią Ruda Śląska

Beniaminek IV ligi Slavia Ruda Śląska (wychowankiem tego klubu jest Ernest Pohl) będzie już w najbliższą niedzielę kolejnym przeciwnikiem zespołu rezerw zabrzańskiego Górnika. Slavia spisuje się w tym sezonie znakomicie. Podopieczni trenera Adama Michalskiego (były trener Górnika) kontynuują świetną serię - nie przegrali przecież od trzynastu spotkań i są już na szóstym miejscu w tabeli. Co ciekawe, rudzianie po raz ostatni komplet punktów stracili 20 września w pojedynku z... rezerwami zabrzańskiego Górnika (0:1). 
W czasie przygotowań do rundy wiosennej piłkarze Slavii rozegrali dwa sparingi z Górnikiem II Zabrze. I dwukrotnie wygrali - 2:1 i 6:1. - Te wyniki, w kontekście niedzielnego meczu, nic nie oznaczają - mówi Adam Michalski, szkoleniowiec Slavii. - Dużo będzie zależało od tego, w jakim składzie zagra rywal, czyli ilu zawodników pierwszego zespołu Górnika wzmocni rezerwy...
Do gry z rezerwami Górnika powinien być już gotowy najlepszy snajper Slavii - Adrian Kudełko, który kilka sezonów temu był przymierzany do Górnika.


na podstawie: Dziennik Zachodni
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]